English Language

طراحی پروژه مسکونی خانه کوچک ساده و مدرن

طراحی پروژه مسکونی خانه کوچک لاکچری با ترکیب رنگ سورمه ای و طوسی

طراحی پروژه مسکونی خانه کوچک لاکچری با ترکیب رنگ سورمه ای و طوسی

 

دکوراسیون خانه‌های کوچک به سبک مدرن، دیزاین داخلی جذاب و کاربردی را برای صاحبان خانه فراهم می‌کند که علاوه بر زیبایی، امکان استفاده بهینه از تمام فضای منزل را در اختیار آنها قرار می دهد.
تیم مارتا آرشیتیکت در بسیاری از پروژه های معماری خود راه حل های بی نظیری برای طراحی داخلی واحد های مسکونی زیر 70 متر ارائه کرده که نیازهای ساکنین منزل را با توجه به بودجه آنها به طور کامل برطرف کرده تا در فضایی لاکچری و به روز زندگی کنند.

 

چالش مشتری

ساکنین منزل تمایل داشتند که پروژه طراحی واحد مسکونی آنها با توجه به نکات زیر انجام شود:

  • طراحی پروژه مسکونی به سبک مدرن با متراژ 70 متر
  • استفاده از ترکیب رنگ طوسی و سورمه ای
  • فضای کاربردی و ساده 

راه حل گروه پریسا طاهری

راه حل گروه پریسا طاهری

 

تیم طراحی و اجرای ما برای ارائه بهترین دیزاین در این خانه کوچک، از نرم افزار Revit استفاده کرد. با کمک ابزارهای پیشرفته این نرم افزار و خلاقیت طراحان، دکوراسیون داخلی به سبک مدرن و ترکیب رنگی سورمه ای و طوسی انجام گرفت. از آنجاییکه ترکیب رنگ انتخاب شده خنثی و سرد بود، از طرح چوب برای گرمتر شدن فضا استفاده شد و تمام زوایا و فضاهای قابل استفاده با مبلمان و وسایل کاربردی لاکچری دیزاین شد. 
با توجه به اینکه در این آپارتمان کوچک، نور طبیعی زیادی وجود نداشت و ایوان‌ها یا پاسیوهای بزرگ برای لذت بردن از فضای باز در آن دیده نمی شد، نورپردازی در تمام اتاق ها، سالن و آشپزخانه به نحوی انجام گرفت که ساکنین منزل بتوانند از نور کافی در کل روز بهره مند شوند.

راهکارهای ارائه شده توسط تیم طراحی و اجرای حرفه ای ما در عین حال که ساده و مقرون به صرفه است به شما کمک می کند تا بیشترین بهره را از امکاناتی که در اختیار دارید، ببرید. با طراحان ما تماس بگیرید تا دیزاین مناسبی براساس نیازها و بودجه تان به شما پیشنهاد کنند!

 


تماس با ما

عکس های نمونه