English Language

طراحی پروژه مسکونی آپارتمان کوچک ساده و مدرن

طراحی پروژه مسکونی آپارتمان کوچک با ترکیب رنگ طوسی و طرح چوب

طراحی پروژه مسکونی آپارتمان کوچک با ترکیب رنگ طوسی و طرح چوب
طراحی و پروژه معماری آپارتمان های کوچک، شامل دیزاین و اجرای طراحی در محیط داخلی آپارتمان است که با هدف ایجاد فضاهای کاربردی زیبا، در کل واحد مسکونی انجام می شود. در این پروژه معماری، طراحان مارتا آرشیتیکت هنر زیبایی شناسی را با دانش روز تلفیق کردند، تا بهترین راه حل را براساس نیاز های مشتری به او ارائه داده و تجربه ای خاطره انگیز را برای او باقی بگذارند.

چالش مشتری

این پروژه طراحی داخلی واحد مسکونی، با درخواست مشتری برای دکوراسیون یک واحد آپارتمان کوچک با دو اتاق خواب با دیزاین ساده و بدون شلوغی، شروع شد.

ساکنین منزل تمایل داشتند که ویژگی های زیر در دکوراسیون داخلی منزل آنها رعایت شود:

  • استفاده از رنگ طوسی در طراحی
  • طراحی ساده و کاربردی فضاهای مختلف خانه
  • دیزاین یکی از اتاق ها به عنوان اتاق کار
  • طراحی اتاق خواب مستر با کمد های جادار

راه حل مارتا آرشیتکت

طراحان مارتا آرشیتکت از نرم افزار Revit برای دیزاین اولیه به سبک مدرن و نئو کلاسیک استفاده کردند.

رنگ  طوسی، یک رنگ خنثی است که کاملاً با هر رنگ دیگری هماهنگ می شود اما نمی توان آن را به تنهایی در دیزاین پروژه معماری مورد استفاده قرار داد زیرا محیط را سرد و بی روح می کند. به همین علت، طراحان ما در کنار رنگ طوسی درخواست شده از ترکیب رنگ چوب استفاده کردند تا به گرمتر شدن فضای منزل کمک کنند.

به علت کوچک بودن فضا، سعی شد مبلمان و سایر وسایل منزل تا حد امکان کاربردی و کم جا انتخاب شود.

 برای طراحی اتاق خواب مستر، تخت کم جا با تعداد کمد زیاد در نظر گرفته شد تا ساکنین منزل بتوانند در طول روز فضای کافی برای رفت و آمد و انجام کارهای روزمره را در اختیار داشته باشند.

اتاق کارنیز به صورت هوم آفیس دیزاین شد تا کارایی لازم را برای فعالیت های مختلف از جمله کار با کامپیوتر، برگزاری کنفرانس های ویدئویی و سایر نیازهای مشتری داشته باشد.

 

شما هم می توانید نیازهای خود را برای طراحی و دیزاین پروژه مسکونی یا آپارتمان کوچک تان با تیم طراحی و اجرایی مارتا آرشیتیکت در میان بگذارید تا ما بهترین راه حل را به شما پیشنهاد دهیم.


تماس با ما