English Language

طراحی پروژه تجاری کافی شاپ

طراحی پروژه تجاری کافی شاپ

طراحی پروژه تجاری کافی شاپ
موفقیت کسب و کارهایی که ارتباط مستقیم و رو در رو با مشتری دارند مانند فتوشاپ و رستوران، فقط با سرو کردن یک فنجان قهوه یا یک برش کیک با طعم شگفت‌انگیز حاصل نمی شود. بلکه طراحی داخلی کافی شاپ می تواند تاثیر قابل توجهی در استقبال مشتریان از آن داشته باشد، به همین دلیل است که طراحان مارتا آرشیتکت در پروژه های طراحی تجاری و به خصوص فتوشاپ و رستوران، به تمام جنبه های دکوراسیون و دیزاین داخلی که روی جذابتر شدن فضا برای مشتریان تاثیر می گذارد از چیدمان صندلی های کافی شاپ گرفته تا فضای پشت پیشخوان، توجه می کنند.

چالش کارفرما

  • طراحی داخلی کافی شاپ در شهر لندن انگلیس 
  • دیزاین داخلی به سبک مدرن
  • دید کامل به محیط بیرون برای مشتریان

 

راه حل گروه معماری پریسا طاهری

طراحان ما با توجه به درخواست کارفرما و به منظور اینکه دید کامل رو به محیط بیرون وجود داشته باشد، نمای جلوی کافی شاپ را به طور کامل با شیشه طراحی کردند. با این راهکار، مشتریان در هر کجای سالن کافی شاپ که بنشینند، به راحتی، دید کاملی از فضای خارج کافی شاپ خواهند داشت.
برای دکوراسیون و طراحی داخلی این واحد تجاری نیز، ترکیبی از طرح چوب و آجر در نظر گرفته شد تا فضای گرم و دنجی در کافی شاپ ایجاد شود. از طرف دیگر در طول روز، نور طبیعی از نمای شیشه ای جلوی کافی شاپ به نمای آجری و چوبی داخل برخورد کرده و به زیبایی منعکس می شود که فضا را کاملا روشن کرده و حس آرامش بیشتری را در محیط داخلی کافی شاپ به مشتریان منتقل می کند.
همچنین چون سقف کافی شاپ کوتاه بود، طراحان ما پیشنهاد دادند که از رنگ سفید و روشن برای سقف استفاده شود تا فضا بازتر به نظر برسد.

طراحی داخلی فضای کافی شاپ شما باید حس راحتی و رضایت را در مشتریان تان القا کند تا آنها به مشتریان وفادار شما تبدیل شوند. اگر به تازگی یک کافی شاپ باز کرده اید یا به دنبال نظارت بر پروژه معمازی و بازسازی طراحی داخلی آن هستید، می توانید از ایده های منحصر به فرد طراحان مارتا آرشیتکت برای ایجاد فضایی جذاب که کسب و کار شما را رونق می بخشد، بهره مند شوید.

تماس با ما