English Language

طراحی پروژه تجاری طلا فروشی

طراحی پروژه تجاری طلا فروشی

طراحی پروژه تجاری طلا فروشی

دکوراسیون داخلی خلاقانه و طراحی پروژه معماری طلا فروشی در فضایی مشتری پسند و کاربردی برای موفقیت این نوع کسب و کارها بسیار مهم است. مشتریانی که به طلا فروشی ها مراجعه می کنند باید در محیط، احساس امنیت و راحتی کنند. بنابراین، طراحی و دیزاین داخلی طلا فروشی باید به گونه ای باشد که اعتماد آنها را جلب کرده و در عین حال، کیفیت بالای طلا و جواهرات موجود در فروشگاه را منعکس کند.

راه حل گروه معماری پریسا طاهری

برای دکوراسیون داخلی و طراحی این پروژه معماری به سبک نئو کلاسیک از نرم افزار Revit استفاده شد و طراحان با توجه به درخواست مشتری دو طرح متفاوت را ارائه دادند. در طرحی که مورد تایید قرار گرفت، برای پیشخوان از سنگ اسلب استفاده شده بود تا مقاومت بیشتری داشته باشد و رفت و آمد مشتریان متعدد در طولانی مدت آسیبی به آن وارد نکند.
ایده خلاقانه دیگری که در این دیزاین پیشنهاد شد، استفاده از آینه برای بزرگتر نشان دادن فضای کوچک طلا فروشی بود که نورپردازی مناسبی را نیز برای مشتریان ایجاد می کرد تا هنگام بازدید از طلا فروشی از محیط آن لذت ببرند و احساس آرامش کنند.
در طراحی داخلی این پروژه تجاری طلا فروشی که به زیبایی اجرا شده است، مشتریان به راحتی می توانند با فروشنده ارتباط برقرار کنند. این سبک دکوراسیون کاربردی با نورپردازی و دسترسی عالی، تجربه خرید لذت بخشی را برای مشتریان فراهم می کند.
با توجه به اینکه ویترین طلا و جواهر در جذب مشتریان نقش مهمی ایفا می کند، طبقات شیشه ای ویترین به نحوی طراحی شد تا طلا و جواهرات به زیبایی در معرض دید مشتریان قرار بگیرند و از طرفی، فروشندگان نیز به راحتی به آنها دسترسی داشته باشند.

اگر می خواهید با طراحی پروژه های تجاری به صورت حرفه ای، یک قدم به موفقیت نزدیکتر شوید، با طراحان مارتا آرشیتکت تماس بگیرید.


تماس با ما

چالش مشتری

  • طراحی داخلی واحد تجاری طلا فروشی در بازار 15 خرداد
  • ارائه دو طرح متمایز به سبک نئوکلاسیک
  • در نظر گرفتن راهکاری برای رفت و آمد مشتریان متعدد و بزرگتر نشان دادن فضا