English Language

طراحی پروژه اداری دفتر معماری

طراحی پروژه اداری دفتر معماری

طراحی پروژه اداری دفتر معماری
دفاتر اداری، فضاهای سرپوشیده ای هستند که کارمندان بعد از خانه بیشتر وقت خود را در آن می گذرانند. بنابراین بسیار مهم است که طراحی داخلی پروژه های معماری اداری، زیبا، کاربردی و آرامش بخش باشد تا کارمندان بتوانند بدون استرس بر کار خود تمرکز کنند.
علاوه بر این، برخی از دفاتر اداری مانند دفتر معماری، پذیرای مراجعه کنندگان نیز هستند و باید دکوراسیون داخلی به نحوی باشد که تاثیر مثبتی روی آنها بگذارد. به همین علت، دیزاین دفتر معماری با رنگ های زنده و انرژی‌بخش، ایده فوق العاده ای است که نه تنها روحیه کارمندان و بهره وری آنها را افزایش می دهد بلکه حس سرزندگی و شادابی را نیز به مراجعه کنندگان القا می کند.

راه حل گروه معماری پریسا طاهری

اولین پیشنهاد گروه معماری پریسا طاهری برای ایجاد فضایی دلنشین که کارمندان با وجود فعالیت طولانی مدت در محیط کار، حس آرامش داشته باشند، استفاده از ترکیب رنگی سبز و طرح چوب و آجر، بود. رنگ های سبز به گرم تر شدن فضا کمک کرده و طرح چوب و آجر نیز فضای دلنشین را برای کارمندان و مراجعین فراهم می کند.
 همچنین طبق نظر مشتری، یک قسمت از دفتر معماری به شکل شوروم طراحی شد تا نمونه کارهای آنها به نمایش گذاشته شود. در این قسمت، کابینت ،کاغذ دیواری، آینه و سایر تزیینات مورد استفاده برای دیوار و سقف از جمله کابینت ها، از بین نمونه کارهای کارفرما انتخاب و اجرا شد تا نیاز آنها به طور کامل رفع شود.

آیا شما هم مانند این دفتر معماری در حوزه ارائه خدمات ابتکاری و نوآورانه به مشتریان کار می کنید؟ همکاری با تیم طراحی مارتا آرشیتکت یک فرصت عالی برای شما است تا نمونه کارهایتان را در دیزاین داخلی دفترتان به کار ببرید و مراجعین را به مشتریان واقعی تبدیل کنید! اگر برای نظارت بر بازسازی و پروژه طراحی داخلی و معماری دفتر اداری خود به کمک طراحان حرفه ای نیاز دارید، همین امروز با ما تماس بگیرید!

تماس با ما

چالش کارفرما

طراحی داخلی پروژه اداری دفتر معماری که یک قسمت آن شوروم (show room)برای نمایش نمونه کارهایشان باشد.