English Language

طراحی پروژه اداری ساختمان فلت

طراحی پروژه اداری ساختمان وینوپلاست

طراحی پروژه اداری ساختمان وینوپلاست
طراحی پروژه دفاتر اداری باید به نحوی باشد که مدیران و کارمندان بتوانند در محیطی منظم و به دور از آشفتگی کار کنند، جدا سازی فضاهای کاری به شکلی که بتواند بهره وری کارمندان را افزایش داده و به آنها امکان دهد که به امکانات مورد نیاز خود نیز به راحتی دسترسی داشته باشند، اهمیت زیادی در دیزاین و دکوراسیون فضای اداری دارد.
از نکات مهم دیگری که در دیزاین و طراحی پروژه های اداری باید در نظر گرفته شود محل قرار گیری تجهیزات مشترک مانند پرینتر، دستگاه کپی و همچنین قفسه های بایگانی پرونده ها است. طراحی این قسمت ها باید ساده و در عین حال مرتب و شیک باشد. 

راه حل گروه پریسا طاهری

در بازدیدی که طراحان ما از محیط این دفتر اداری داشتند دو نکته توجه آنها را جلب کرد که براساس آن دیزاین داخلی این پروژه معماری اداری را با هدف برطرف کردن نیازها و درخواست های کارفرما ارائه دادند.
نکته اول در خصوص فلت بودن فضا بود که هیچگونه اتاق مجزایی برای مدیران و کارمندان یا حتی اتاق جلسه وجود نداشت. بنابراین، طراحان مارتا آرشیتکت از پارتیشن های شیشه ای برای تقسیم بندی فضا استفاده کردند تا اتاق مدیریت را از کارمندان تفکیک کنند. 
نکته دوم، ویوی خوب این ساختمان اداری بود. از آنجاییکه کیفیت محل کار نکته ای است که روز به روز اهمیت بیشتری در طراحی داخلی پروژه های معماری اداری پیدا می کند، و نور طبیعی در لیست اولویت ها بسیار بالای آن قرار دارد، فضای نشستن کارمندان به نحوی طراحی شد که رو به ویو باشد و کارمندان بتوانند در طول روز از فضای بیرون لذت ببرند که مطمئنا در افزایش کارایی آنها موثر خواهد بود.کل پروژه با نرم افزار Revit طراحی، و پس از تایید کارفرما، توسط تیم اجرای مارتا آرشیتکت تکمیل شد.

اگر شما هم می خواهید در دفاتر کار خود با بهره وری بالا فعالیت کنید، طراحی دکوراسیون داخلی پروژه واحد اداری خود را به ما بسپارید.


تماس با ما

چالش کارفرما

  • طراحی داخلی پروژه اداری فضای فلت
  • در نظر گرفتن فضای مناسب برای ۱۰ کارمند
  • طراحی یک اتاق جلسه