English Language

طراحی پروژه معماری لندسکیپ

طراحی پروژه معماری لندسکیپ

طراحی پروژه معماری  لندسکیپ
طراحی پروژه های معماری لندسکیپ و ایده های محوطه سازی، نیاز به تجربه، مهارت و تخصص بالایی دارد.

لندسکیپ و محوطه های بیرونی خانه ها و ویالاها، فضاهای خصوصی اما دلبازی هستند که معمولا خانواده ها و دوستان تا اواخر شب در یک آلاچیق دور هم جمع می شوند یا در طول روز از فضای سبز با آب تنی در استخر لذت می برند.

طراحی پروژه معماری لندسکیپ با توجه به بودجه مشتریان می تواند ایده های خلاقانه بسیار زیادی را شامل شود اما آنچه در دیزاین محوطه بیرونی برای همه خوشایند و دلنشین است، محوطه ای پر از گیاهان همیشه سبز، چمن های زینتی و گل های رنگارنگ است که حس زندگی در طبیعت را به ساکنین القا کند.

چالش کارفرما

  • طراحی پروژه معماری لندسکیپ با متراژ 2000 مترمربع در محمدشهر کرج
  • یک فضای سنتی حتما در محوطه وجود داشته باشد اما بقیه قسمت ها مدرن باشد. 
  • یک دیوار شاخص در انتهای باغ طراحی شود.

 

راه حل مارتا آرشیتکت

طراحان ما ایده های محوطه سازی این پروژه را با نرم افزار لومیون پیاده سازی کردند. با توجه به متراژ بسیاز زیاد لندسکیپ، دست معماران کاملا باز بود و توانستد فضاهای کاربردی از جمله استخر، جکوزی، آب و آتش کنار استخر، آلاچیق مدرن، آلاچیق سنتی، زمین بازی و دیوار شاخص در انتهای باغ را به سبک مدرن طراحی کنند.
برای دسترسی به هر یک از این محوطه ها، پیاده روهای سنگفرش شده به رنگ طوسی روشن و تیره در نظر گرفته شد که بین آنها با چمن های زینتی پوشیده شده بود.
با توجه به درخواست مشتری برای ایجاد فضایی به سبک سنتی، یکی از آلاچیق ها با المان های دیزاین و دکوراسیون سنتی طراحی شد اما در مابقی قسمت ها طرح های مدرن مورد استفاده قرار گرفت.

طراحان ما با ایده های نوآورانه برای لندسکیپ و محوطه سازی، فضای معمولی را به محیطی با جذابیتی جاودانه تبدیل می کنند. به ما اعتماد کنید!


تماس با ما