English Language

طراحی پروژه ویلایی به سبک مدرن

طراحی پروژه ویلایی به سبک مدرن

طراحی پروژه ویلایی به سبک مدرن
در دنیای امروز، خانواده ها به دنبال کوچکترین فرصت برای خروج از محیط پرتلاطم شهری هستند، بنابراین بهترین مکان برای پناه بردن به طبیعت، طراحی پروژه های ویلایی به سبک مدرن با لندسکیپ مملو از گیاهان و گل های طبیعی است.
در کشور ما نیز با توجه به مناطق بکر طبیعی و همچنین آب و هوای جذاب و دلربا در شمال کشور، دیزاین ویلاهایی مدرن و شیک با سقف های بلند و تفکیک قسمت های خصوصی و عمومی ویلا با هنر معماری مدرن بسیار پرطرفدار شده است. طراحی داخلی پروژه های ویلایی علاوه بر سادگی و جذابیت باید حس گرما و راحتی را به ساکنین منتقل کند. به کاربردن رنگ های گرم و خنثی در کنار یکدیگر همراه با طرح هایی از چوب و گیاهان تازه، دیزاین منحصر به فردی را ایجاد می کنند که قطعا حس شادابی و زندگی را به خانواده ها منتقل خواهد کرد.

چالش کارفرما

  • طراحی داخلی پروژه ویلایی به سبک مدرن در دماوند
  • استفاده از رنگ طوسی 

راه حل مارتا آرشیتکت

برای طراحی این پروژه معماری ویلایی از نرم افزار رویت استفاده شد و ایده کلی با توجه به درخواست کارفرما، دیزاین داخلی به سبک مدرن و کاربردی با رنگ طوسی بود که به منظور گرم تر و صمیمی تر کردن فضا، ترکیب رنگ چوب نیز برای دکوراسیون داخلی این پروژه ویلایی در نظر گرفته شد.
نکته مهم دیگر، چیدمان مبلمان ویلا رو به پنجره ها بود تا ساکنین هنگام انجام فعالیت های روزمره یا زمانیکه برای تماشای تلویزیون یا دورهمی خانگی در اتاق نشیمن جمع شده اند، از مشاهده مناظر فوق العاده بیرون لذت ببرند.
 همچنین در نقاط مختلف این ویلای مدرن، گلدان هایی برای نگهداری از گیاهان طبیعی در نظر گرفته شد که علاوه بر روح بخشیدن به فضا، حس زندگی در طبیعت را نیز به ساکنین ویلا منتقل کند. 

اگر به دنبال طراحی پروژه های ویلایی به سبک مدرن با دیزاین کاربردی هستید که در آن احساس راحتی کنید و از دورهمی خانوادگی و سفرهای کوتاه مدت و بلند مدت خود لذت ببرید، از ایده های ناب طراحان مارتا آرشیتکت استفاده کنید!


تماس با ما