English Language

طراحی پروژه مسکونی آپارتمان بزرگ

طراحی پروژه مسکونی آپارتمان بزرگ

طراحی پروژه مسکونی آپارتمان بزرگ
طراحی داخلی پروژه های مسکونی و آپارتمان بزرگ و تبدیل یک فضای خالی به خانه‌ای رویایی، نیاز به تخصص، خلاقیت و دانش معماری دارد.
با ترکیب رنگ‌های شگفت انگیز، آینه‌ها و چیدمان مناسب، می توان آپارتمان های بزرگ را به فضایی بی نظیر برای زندگی تبدیل کرد.
ایده های زیادی برای دکوراسیون و طراحی داخلی پروژه های مسکونی و آپارتمان های بزرگ وجود دارد، اما نحوه طراحی فضای زندگی به نیازهای ساکنین منزل و سلیقه آنها نیز بستگی دارد. 
در آپارتمان های بزرگ برخلاف خانه های کوچک، به علت وجود پنجره های قدی، نور طبیعی زیادی به فضای داخلی می تابد که حتما باید از آن برای گرم تر کردن فضای خانه استفاده شود.
گاهی اوقات طراحی دکوراسیون آپارتمان های بزرگ از قبل انجام شده اما نیاز به بازسازی دارد تا جنبه های مثبت آپارتمان بهتر خود را نمایان کند. اگر به دنبال یک تغییر بزرگ و دائمی در فضای داخلی منزل خود هستید، باید از تجربه و ایده طراحان حرفه ای کمک بگیرید تا دیزاین همه چیز از لوسترها، پرده ها و مبلمان گرفته تا رنگ دیوار ها و متریال مورد استفاده در کابینت و کمدهای دیواری طبق اصول طراحی انتخاب شده و در کنار هم بتواند بر دکوراسیون کلی فضا و احساس شما، زمانی که در آن زندگی می‌کنید، تأثیر بگذارد.

راه حل مارتا آرشیتکت

اولویت طراحان مارتا آرشیتکت، طراحی و دکوراسیون داخلی پروژه های مسکونی، اداری، تجاری یا ویلایی با توجه به نیاز و سلیقه مشتری و همچنین به کار گرفتن جدیدترین تکنیک های معماری است. 
در این پروژه طراحی آپارتمان بزرگ نیز طراحان ما از ترکیب سبک مدرن و نئوکلاسیک به درخواست کارفرما برای دیزاین داخلی بخش های مختلف خانه استفاده کردند.
ایده و پیشنهاد اصلی آنها شامل استفاده از کابینت های پولیشی براق در آشپزخانه، آینه کاری در اتاق نشیمن و استفاده از ورق های طلا همراه با آینه کاری در اتاق پذیرایی بود.
آنها همچنین از گچبری های برجسته استفاده کردند تا فضا از سادگی بیرون بیاید و سبک نئوکلاسیک که ترکیبی از سبک مدرن و کلاسیک است، به خوبی خود را نشان دهد.

طراحی داخلی پروژه های مسکونی با فضاهای وسیع، نیاز به مهارت و خلاقیت بالایی دارد، اگر می خواهید سبک متمایز خود را در آپارتمان تان داشته باشید و فضاهایی ایجاد کنید که پر از حس و روح زندگی باشد، با طراحان مارتا آرشیتکت تماس بگیرید.

تماس با ما

چالش کارفرما

  • نظارت بر طراحی داخلی یک واحد آپارتمان ۲۰۰ متری به سبک نئوکلاسیک در تهران
  • دیزاین داخلی به نحوی که هیچیک از فضاها، ساده نباشد و از رنگ گلد و براق در آن استفاده شود.